O nas

Firma EMITOM to synonim komfortu, wygody, stylu, ale też praktyczności, użyteczności i przede wszystkim radości.

Chcemy odpowiadać na potrzeby rynku i przede wszystkim Klienta tworząc meble na miarę każdego z nas. Dlaczego my? Bo kilkanaście lat doświadczenia w branży meblowej pozwala nam na tworzenie kolekcji zarówno prostych i wygodnych jak i eleganckich i luksusowych – od małych sof skrojonych na miarę kameralnych wnętrz poprzez duże narożniki, które są w stanie pomieścić całą rodzinę.

Bo Emitom to połączenie designu, stylu i dobrej ceny. Każdy model czy kolekcja to ogrom naszej pracy zawsze z myślą o tych, którzy będą go użytkować – stąd możliwość personalizowania kolorów z naszego wzornika. Dbamy o każdy szczegół – nasze meble są wykończone również w miejscach, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Staramy się zmieniać i dopasowywać oczekiwania do potrzeb i każda sugestia czy uwaga naszych Klientów jest dla nas na wagę złota. Bo robimy to nie tylko dla was, ale również dla nas samych a każda ukończona realizacja i zadowolony klient to nasz powód do dumy.

Jak to się zaczęło..

Pierwszy mebel, który zrobiłem i do dzisiaj stoi w moim domu to różowy (choć żona twierdzi, że łososiowy) narożnik stworzony właśnie na jej prośbę i wymiary naszego pokoju. W związku z tym, że nigdzie nie umieliśmy znaleźć właśnie takiego meble postanowiłem własnoręcznie dla niej taki mebel stworzyć. Widząc ile radości przyniósł jej efekt finalny mojej pracy postanowiłem dzielić się moją wieloletnią wiedzą i w połączeniu z jej dobrym smakiem i wyczuciem stylu powstała właśnie firma EMITOM.
Tomasz Rygasiewicz, Founder.

Spersonalizuj swój mebel wybierając kolor oraz strukturę materiału z próbnika poniżej!

Pobierz próbnik