Stwórz swoje idealne wnętrze

Dokonując zakupu mebla do domu bardzo często zastanawiamy się czy postawić na komfort i wygodę czy raczej na elegancki wygląd. Starając się połączyć obie te rzeczy dokonujemy zakupów, które finalnie nie spełniają żadnej z tych funkcji. Czym się kierować dokonując zakupu? Jakie kolory są modne i czy warto się nimi kierować? Narożnik czy sofa? Co wstawić do pokoju dziecięcego a co do salonu? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego bloga, na którym  będą ukazywały się nowe, ciekawe artykuły.

Dekorujemy ściany.

Urządzając dom bardzo często zastanawiamy się czy poza standardową farbą możemy nasze ściany urozmaicić o coś jeszcze? Portale wnętrzarskie prezentują piękne wizualizacje oryginalnie urządzonych pomieszczeń, pytanie brzmi co wybrać i czy któreś rozwiązanie jest bardziej, a któreś mniej praktyczne? Rozważmy za i przeciw trzech najbardziej popularnych i najczęściej wykorzystywanych dekoracji ściennych. Kolejność ich wymieniania jest przypadkowa.

Czytaj więcej

Meble salonowe, niekoniecznie sezonowe.

Wielu z nas zastanawia się na jak długo wystarczą zakupione meble, nie jednokrotnie spotkałam się z opinią, że zakup mebli w dzisiejszych czasach to rok, góra dwa. Brak trwałych materiałów, słaba jakoś wykonania, wyblakłe kolory a czasem zwyczajnie chęć zmiany motywuje nas do częstego kupowania nowych wypoczynków. Czy możemy coś zrobić żeby pieniądze zostały w naszej kieszeni a kanapy nadal cieszyły oko? Poznaj trzy proste zasady.

Czytaj więcej

Spersonalizuj swój mebel wybierając kolor oraz strukturę materiału z próbnika poniżej!

Pobierz próbnik